Podkowa Leśna.Przebudują Brwinowską

0
527
Reklama

Po majówce ruszą prace związane z przebudową ul. Brwinowskiej w Podkowie Leśnej. Na kierowców czekają czasowe zmiany w organizacji ruchu i objazdy.

To już pewne. Ulica Brwinowska w Podkowie Leśnej przejdzie remont. Przypomnijmy, że pod koniec roku Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim rozstrzygnął przetarg na przebudowę arterii prowadzącej do centrum miasta. Prace obejmą 817-metrowy odcinek od wjazdu do Podkowy Leśnej do torów kolejki. O czekających na mieszkańców zmianach poinformował w mediach społecznościowych burmistrz miasta ogrodu Artur Tusiński.

– Ok. 10 maja rozpoczną się prace remontowe ul. Brwinowskiej w zakresie wymiany nawierzchni krawężników. W związku z tym, odcinki drogi etapowo będą wyłączane z ruchu. Objazdy będą prowadzone ul. Gołębią, Zachodnią i Parkową. Szczegółowe komunikaty pojawią się na tablicach informacyjnych – napisał burmistrz Tusiński.

Czytaj także: Innowacje docenione

Zgodnie z umową remont ma potrwać do końca czerwca 2021 roku. „Super! nareszcie!”; „Wow, wczoraj jechałam i właśnie się zastanawiałam, czy kiedyś to nastąpi”; „Brawo! Ta ulica wymagała naprawy!” – to tylko niektóre z komentarzy mieszkańców, które pojawiły się pod postem włodarza Podkowy Leśnej.

Zakres planowanych prac obejmie m.in. frezowanie istniejącej nawierzchni asfaltowej, wymianę części krawężników, regulację pionową studzienek rewizyjnych, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego ulicy oraz wykonanie linii akustyczno-wibracyjnych w obrębie przejazdu kolejki WKD.

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj