reklama
Strona główna Kultura i rozrywka Kult. Brwinów Po godzinach na targowisku w Brwinowie

Po godzinach na targowisku w Brwinowie

0
targowisko miejskie w Brwinowie, scena letnia,Stowarzyszenie Teatr na Pustej Podłodze,Targ Przydasiów
Targowisko w Brwinowie to nie tylko handel, po godzinach jest świetnym miejscem do organizowania imprez.

Zmodernizowane targowisko miejskie w Brwinowie to przestrzeń nie tylko dla handlu. Brwinowscy społecznicy też mają pomysły na zagospodarowanie tego miejsca.

W sobotę 26 czerwca 2021 r. swoją działalność na targowisku zainauguruje scena letnia dla dzieci – Stowarzyszenie Teatr na Pustej Podłodze pamięci Tadeusza Łomnickiego chce w ten sposób wyjść z ofertą kulturalną w przestrzeń miasta. Pierwszym spektaklem, pokazywanym jako teatr lalkowy, będzie opowieść o Smoku Wawelskim w wykonaniu Teatru Nemno z Rzeszowa. Choć rozpoczynające się o godz. 18 przedstawienie trwa ok. 45 minut, jednak spotkanie z teatrem może się przedłużyć, zarówno tego wieczoru, gdy  artysta lalkarz Henryk Hryniewicki prowadzi warsztaty dla młodych widzów, wtajemniczając ich w tajniki konstrukcji lalek oraz animacji, jak również podczas kolejnych spotkań. – Chciałbym, aby scena letnia dla dzieci miała kilka odsłon w ciągu wakacji – dzieli się swoimi planami organizator i prezes stowarzyszenia Waldemar Matuszewski.

W niedzielę po raz drugi zagości na nowym targowisku Targ Przydasiów. Termin – w ostatnią niedzielę miesiąca w godzinach 10-14 – jest już od wielu lat stałą pozycją w kalendarzu wydarzeń w Brwinowie. Inicjatywa Stowarzyszenia SARNA polega na organizowaniu spotkań, które służą wymianie lub sprzedaży tego wszystkiego, co jednemu zbywa lub niepotrzebnie zalega w domu, a dla drugiego może okazać się cennym nabytkiem. – Przewertuj szafy i półki, pozbieraj nietrafione prezenty… Wymień, obejrzyj, podaruj, baw się dobrze – zachęcają organizatorzy. Z lokalizacji na terenie targowiska zadowoleni są uczestnicy, którzy liczą na dalszy rozwój Targu Przydasiów. Dzięki niemu można trafić na prawdziwe okazje i dać przedmiotom drugie życie.

Czytaj także: Otwarcie targowiska

 

 

 

 

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version