Plac zabaw otwarty

0
63

Dzieci mogą korzystać z nowego placu zabaw w Parku Jordanowskim w Raszynie. Koszt inwestycji to 980 tysięcy złotych.

Teren został oficjalnie otwarty, a podczas uroczystości nie brakowało atrakcji i zabaw, o które zadbali animatorzy. Każdego dnia dzieci mogą korzystać z placu zabaw znajdującego się za raszyńską pływalnią. W ostatnich miesiącach teren przeszedł prawdziwą metamorfozę. Pojawiły się tam nowoczesne urządzenia zabawowe dostosowane do pociech w różnym wieku, a także elementy siłowni zewnętrznej. Na użytkowników czeka również plaża, zadbano także o elementy małej architektury. Sam plac został podzielony na strefy tematyczne.

Całkowity koszt zagospodarowania terenu Parku Jordanowskiego to blisko 980 tysięcy złotych. – Obiekt powstał z dofinansowania w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich realizowanych przez Lokalną Grupę Działania – Nadarzyn, Raszyn, Michałowice. Całkowity koszt inwestycji to 980- tys., zaś kwota dofinansowania to 622 tys. – podaje Andrzej Zaręba, wójt gminy Raszyn.

Z pewnością rodzice z dziećmi chętnie będą odwiedzały park, gdzie czeka na nich nowoczesny plac zabaw. Obok znajduje się basen, hala sportowa oraz boisko. Prawdziwy kompleks sportowy. – Zapraszam wszystkich do korzystania z kompleksu Rekreacyjnego Raszyńskiego Centrum Sportu – zachęca wójt Zaręba.

Czytaj również: Zamgławiacze dla szkół i przedszkoli

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię