Piotr Bałtroczyk w Pruszkowie

0
1268
Reklama

12 października w Centrum Kultury i Sportu wystąpi Piotr Bałtroczyk, który zaprezentuje program „Starość nie jest dla mięczaków”.

W jesienne wieczory nie ma nic lepszego od dawki dobrego humoru. O satysfakcję pruszkowskiej widowni zadba Piotr Bałtroczyk, który zawsze ma głowę pełną pomysłów. Satyryk od lat bawi publiczność swoimi żartami. Bałtroczyk występował na niejednej scenie, prowadził również program telewizyjny „Piotr Bałtroczyk przedstawia”. Warto wspomnieć, że był jednym z aktorów improwizowanego serialu kabaretowego „Spadkobiercy”. Na swoim koncie Bałtroczyk ma dwa Wiktory oraz nagrodę dziennikarzy na KFPP Opole w 2001 roku.

Sobota 12 października w Pruszkowie będzie pełna humoru. Stand-up „Starość nie jest dla mięczaków” w wykonaniu Piotra Bałtroczyka jest… zagadką. Artysta potrafi zaskakiwać w swoich opowieściach i podróżować po różnych etapach oraz doświadczeniach życia. W jego występach powtarzalny jest jedynie początek, kiedy artysta wita się z publicznością i podkreśla, że on jest atrakcją dla widzów, a widzowie dla niego. Dalsza część pozostaje tajemnicą, nieodkrytym lądem. W głowie Piotra Bałtroczyka jest tyle ciekawych opowieści, że nie wiadomo, na którą się zdecyduje. Jedno jest pewne – nie zabraknie humoru. Warto mieć ze sobą chusteczki, żeby ocierać łzy, które pojawią się w wyniku nadmiernego śmiechu.

Początek stand-upu Piotra Bałtroczyka 12 października o godz. 19.00 w CKiS przy ul. Bohaterów Warszawy 4. Bilety dostępne są na portalu biletyna.pl.

Reklama
Reklama