Piknik promujący szczepienia

0
276
Reklama

Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim zaprasza 25 lipca na Piknik Promujący Szczepienia. W planie spotkania wiele zabaw i koncertów. Ale wcześniej, szczepienia!

UM przypomina, że przy każdym kościele w gminie pomiędzy godziną 8 a 12 można zapisać się na szczepienia. Szczepienia będą wykonywane preparatami firmy Pfizer lub Johnson&Johnson w godzinach 10:00-20:00 w Mediatece. W przypadku obaw przed podaniem szczepionki na COVID-19 gmina zaprasza do Parku Skarbków. Od godziny 12 będzie można porozmawiać z lekarzem, który odpowie na wszystkie pytania zainteresowanych.

Tego samego dnia, tj. 25.07 o godzinie 16 w Parku Skarbów odbędzie się Piknik Promujący Szczepienia „Ciesz się życiem”. Na samym początku spotkania wystąpi Mieszko Brass Band, o godzinie 19 – Runika. Pod koniec zabaw nastąpi losowanie nagród. Podczas losowania będzie można wygrać, m.in. telewizor, rower, laptop, hulajnogę, karnety na basen i do restauracji.

W trakcie pikniku będzie można wziąć udział w zabawach sportowych, pograć w tenisa, wejść do strefy ruchu. Dla najmłodszych przygotowano dmuchańce oraz animacje. Odbędzie się również pokaz aut wyścigowych z kolekcji Piotra Struzika.

piknik promujący szczepienia, piknik, szczepienia, kościół, zapisy na szczepienia,
Zdj. UM Grodzisk Mazowiecki

Czytaj również: Nowe przedszkole w Podkowie prawie gotowe

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj