Perły przedsiębiorczości, sportu i kultury

0
66

Czytelnicy „Przeglądu Regionalnego” wskazywali, a następnie głosowali w plebiscycie na wyróżniające się firmy, kluby i wydarzenia sportowe oraz inicjatywy kulturalne. „Perły” otrzymali: Restauracja Elita, Klub Sportowy Pantera Brwinów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Brwinowie.

Chociaż konkurs Perły Mazowsza rozpoczął się niemal rok temu, jednak ograniczenia związane z pandemią sprawiły, że marcowa gala została odwołana. Jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się, że jesienią wszyscy laureaci z sześciu gmin będą mogli spotkać się na uroczystości wręczenia statuetek, ale po raz kolejny musiało dojść do zmiany planów, a wydawca „Przeglądu Regionalnego” Jarosław Mika odwiedzał po kolei Brwinów, Górę Kalwarię, Konstancin-Jeziornę, Lesznowolę, Piaseczno i Tarczyn, przekazując nagrody – w Brwinowie „Perły gminy Brwinów” oraz jednocześnie „Perły powiatu pruszkowskiego”. Jak mówił burmistrz Arkadiusz Kosiński, który gościł nagrodzonych w Urzędzie Gminy Brwinów, w ostatnim czasie gmina zdobywała wyróżnienia i wysokie miejsca w rankingach i konkursach samorządowych, więc z tym większą radością gratulował zdobywcom Pereł, którzy także mogą się cieszyć wyróżnieniami zdobywanymi na szerszym forum. Niech „idą w świat” bardzo dobre opinie o brwinowskich przedsiębiorcach, działalności sportowej oraz kreatywnych działaniach kulturalne.

Perły gminy Brwinów i powiatu pruszkowskiego zdobyli:
Perła Przedsiębiorczości – Restauracja Elita
Perła Kultury – Dni Brwinowa organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury
Perła Sportu –  Klub Sportowy Pantera Brwinów

Dodatkową nagrodą były Perły Mazowsza – wybierane spośród wszystkich wyróżnionych w powiecie pruszkowskim oraz piaseczyńskim. Tę dodatkową, specjalną nagrodę zdobyła ubiegłoroczna brwinowska edycja Festiwalu Otwarte Ogrody.

Oprócz dyplomu i pamiątkowej statuetki wszyscy zwycięzcy otrzymali też pakiety promocyjne, które będą mogli wykorzystać w regionalnych mediach – mają więc szansę na promowanie swojej działalności poza granicami gminy oraz powiatu.

Czytaj także: Zielone przystanki w Brwinowie

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj