reklama
Strona główna Baranów Orkiestra zagra w niedzielę

Orkiestra zagra w niedzielę

0
fot. WOŚP

Już w najbliższą niedzielę po raz 27. odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny poruszymy serca Polaków, by pomóc najmłodszym.

W tym roku w Grodzisku będzie się działo jeszcze więcej, orkiestra zagra w dwóch miejscach – w Centrum Kultury i w Mediatece.

W Centrum Kultury Orkiestra zaczyna grać już o godzinie 10.00. Tradycyjnie zobaczymy tu pokazy grup artystycznych – uczestników zajęć, zaś od 15.00 rozpoczynają swoje występy kapele rockowe, które będą rozgrzewały uczestników aż do 20.00, kiedy rozbłyśnie Światełko do Nieba, z małą błyszczącą niespodzianką.

W sali lustrzanej w godz. 10.00-12.00 czynna będzie strzelnica laserowa, a od 13.00 do 15.00 BajOLAndia zaprosi na animacje w rytmie dzikiego zachodu. Na parkingu przed CK na wszystkich chętnych będą czekali motocykliści z Boruty MC Poland, wikingowie z Drużyny Najemnej Utlagar Hirde oraz strażacy OSP z Grodziska i Baranowa.

W Mediatece orkiestrowe granie odbędzie się w godzinach 13.00-16.30. Będzie można spróbować swoich sił podczas zajęć z jogi i pilatesu. O godz. 15.00 rozpocznie się spotkanie z kulturą Japonii – próbka języka, kaligrafii i karate.

Młodzież z OSP Książenice poprowadzi w sali koncertowej zajęcia na fantomach z udzielania pierwszej pomocy. W strefie Youmedia będzie można spróbować programowania robotów, pobiegać na bieżni VR, a dzieci mogą liczyć na pięknie pomalowane buźki.

W Nadarzynie Orkiestra zagra w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury od 15.00 do 20.00. Oprócz licytacji będzie można posłuchać koncertu orkiestry OSP oraz zespołu instrumentalnego nadarzyńskiej Szkoły Muzycznej. Na scenie zobaczymy również występy kabaretowe oraz pokazy formacji tanecznych. Na zakończenie zagra zespół  Shenanigans.

Będzie można wziąć również udział w literackich animacjach oraz skorzystać z akcji bookcrossingu. W nadarzyńskim LO zorganizowany będzie turniej tenisa stołowego o puchar dyrektora LO.

W Podkowie Leśnej granie zaczyna się o godzinie 14.00 w sali widowiskowej CKiIO przy ul.Świerkowej 1. W godzinach 14.00-17.00 na parkingu P&R strażacy z OSP Żółwin przygotują atrakcyjny pokaz.

Na scenie zobaczymy „Dziewczynkę z zapałkami” w wykonaniu dzieci z Przedszkola Miejskiego. O 17.00 odbędzie się pokaz tańca flamenco  w wykonaniu Amatorskiego Zespołu Tańca Flamenco „Amaya”. O 17.30 przeprowadzona będzie aukcja z gwiazdą, natomiast koncert zakończy koncert w wykonaniu Marka Majewskiego.

Exit mobile version