reklama
Strona główna Aktualności Akt. Grodzisk Maz. Okradał samochody. Zabierał pieniądze oraz elektronarzędzia

Okradał samochody. Zabierał pieniądze oraz elektronarzędzia

0
samochody, kradzież, kradzieże, kradzież pieniędzy, kradzież narzędzi, policja, grodzisk mazowiecki,
Zdj. pexels.com

Mężczyzna zatrzymany przez grodziskich funkcjonariuszy usłyszał 6 zarzutów karnych, dotyczyły one głównie kradzieży elektronarzędzi i pieniędzy z aut.

Prawie 23 tysiące złotych, to łączna suma, jaką spowodował swoim przestępczym działaniem zatrzymany 36-latek. Mężczyzna wpadł w ręce grodziskich kryminalnych po intensywnych działaniach w sprawie włamania do samochodu.

Policjanci zatrzymali mężczyznę w jego miejscu zamieszkania. Wykonane przez jaktorowskich policjantów czynności dochodzeniowo-śledcze potwierdziły, że zatrzymany mężczyzna kilka dni wcześniej wyłamał drzwi w samochodzie i zabrał z niego elektronarzędzia o łącznej wartości 12 tysięcy złotych. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa.

Okazało się, że ponad miesiąc temu na podległym terenie doszło jeszcze do kilku kradzieży elektronarzędzi z otwartych samochodów. Policjanci dotarli do pokrzywdzonych. Funkcjonariusze ustalili również, że kilka dni temu jeden z mieszkańców gminy stracił wyposażenie budynku gospodarczego. O dokonanie wszystkich przestępstw policjanci podejrzewali zatrzymanego 36-latka.

Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem do pojazdu i pięć zarzutów kradzieży rzeczy z samochodów i budynku. Przyznał się do popełnienia wszystkich sześciu czynów.

Czytaj również: Pożar budynku gospodarczego i mieszkalnego przy ul. Granicznej w Żółwinie

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version