Odwołane mecze Pogoni

0
290
Reklama

Piłkarze Pogoni Grodzisk Mazowiecki nie wybiegli na starcie z Błonianką Błonie. Powód: koronawirus.

Ostatni ligowy mecz gracze Krzysztofa Chrobaka rozegrali 14 listopada. Na wyjeździe po dwóch trafieniach Michała Strzałkowskiego pokonali GKS Wikielec. Od tamtego czasu Pogoń nie rozegrała spotkania, choć inne drużyny III ligi mają za sobą po dwa mecze.

Przyczyną takiego stanu rzeczy są przypadki zakażenia koronawirusem, które dotknęły grodziski zespół. W związku z zaistniałym faktem przełożone zostało spotkanie Pogoni z Pelikanem Łowicz zaplanowane na 21 listopada. Również starcie z Błonianką Błonie w ramach 18. kolejki nie odbyło się. – Wobec utrzymujących się przypadków COVID w naszym zespole, Wydział Gier i Ewidencji ŁZPN poinformował, że spotkanie Błonianka Błonie – Pogoń Grodzisk Mazowiecki zaplanowane na dzień 28 listopada br. godz. 13.00 zostało odwołane. Nowy termin podamy niezwłocznie po jego ustaleniu ale wszystko wskazuje, że będzie to marzec 2021 roku – poinformował grodziski klub.

III liga na półmetku. Piłkarze Pogoni mają do rozegrania dwa zaległe spotkania, ale przezimują na pozycji lidera rozgrywek. Pogoń ma 36 punktów i o dwa wyprzedza Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Czytaj także: Bogoria poznała rywali

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj