reklama
Strona główna Aktualności Akt. Pruszków Odkrywaj dziedzictwo przyrodnicze i rób zdjęcia w konkursie „Zielone Pomniki Pruszkowa”

Odkrywaj dziedzictwo przyrodnicze i rób zdjęcia w konkursie „Zielone Pomniki Pruszkowa”

0
drzewa, konkurs, aparat, konkurs fotograficzny, Pruszków, Przegląd Regionalny
Fot. pixabay

Miłośnicy fotografii mogą szykować aparaty. Do 15 października br. można przesyłać prace w konkursie „Zielone Pomniki Pruszkowa”.

Rola drzew i innych roślin jest nieoceniona. Wzbogacają nasz krajobraz dzięki swoim kolorom, kształtom, ale przede wszystkim dają nam tlen. Chętnie wypoczywamy w parkach i na skwerach, cieszymy się przydomową zielenią.

Dla wielu z nas problemem jest… czas, a właściwie jego brak. – Dlatego postanowiliśmy zorganizować kilka wydarzeń poświęconych lokalnym drzewom, ich otoczeniu, mieszkańcom i znaczeniu dla nas wszystkich. Zapraszamy do udziału! – informują organizatorzy.

Aby wziąć udział w konkursie „Zielone Pomniki Pruszkowa”, trzeba pójść na spacer, wybrać trzy zdjęcia i przesłać w formacie JPG na adres . Należy też wypełnić formularz zgłoszenia, który dostępny jest na stronie las.akcjalokalna.org/projekty/zielone-pomniki/. Termin mija 15 października br. Obiektem naszych zainteresowań może być każde drzewo, które zwróci naszą uwagę.

W konkursie stworzono dwie grupy: młodzież i dorosłych. Uczestnikami mogą być mieszkańcy Pruszkowa i sąsiednich gmin, a także uczniowie pruszkowskich szkół. Co istotne, w konkursie mogą brać udział jedynie amatorzy. W każdej grupie jury wybierze trzy najlepsze prace i przyzna wyróżnienia. Czekają atrakcyjne nagrody.

Czytaj również: Akcja szczepień przeciw COVID-19 na stadionie Znicza Pruszków

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version