Obniżenie ciśnienia wody

0
61

W nocy z 12 na 13 września wodociągowych będą prowadzili prace remontowe sieci zasilającej obszar tzw. pasma pruszkowskiego. Mieszkańcy Pruszkowa, Piastowa i gminy Michałowice muszą liczyć się z obniżeniem ciśnienia wody.

Wodociągowcy będą prowadzić prace remontowe w sieci wodociągowej w Al. Jerozolimskich na wysokości numeru 154. Działania zaplanowano w nocy z 12 na 13 września w godzinach 23.30-5.30. celem jest poprawa stanu sieci zasilającej obszar pasma pruszkowskiego. – Przed ich rozpoczęciem niezbędne będzie czasowe i krótkotrwałe zamknięcie przepływu wody w magistrali wodociągowej ułożonej w Alejach Jerozolimskich na odcinku ulicy Mszczonowskiej do torów kolejki Radomskiej – informuje Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. – Będzie to skutkowało obniżeniem ciśnienia wody w rejonie tzw. Pasma Pruszkowskiego (Pruszków, Piastów , Michałowice, Reguły, Opacz Kolonia) oraz w dzielnicy Ursus i Włochy w nocy z 12/13.09.2020 (z soboty na niedzielę) w godzinach 23:30-5:30. Dlatego też prosimy o ewentualne wcześniejsze zgromadzenie jej zapasów – dodaje.

W czasie prac wodociągowych zostaną uruchomione ujęcia zastępcze w Pruszkowie, Piastowie i Ursusie.

Problemy z wodą w Pruszkowie, Piastowie czy gminie Michałowice to nie nowość. W sierpniu doszło do awarii magistrali w Al. Jerozolimskich, która na kilkanaście godzin pozbawiła wody wiele gospodarstw domowych. Usunięcie usterki wymagało intensywnych prac, a na ulicach musiały pojawić się beczkowozy.

Czytaj również: NewCity, czyli nowa jakość dla Piastowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię