Nowości na placu zabaw

0
224
Reklama

Atrakcje dla dzieci. Zmiany na placu zabaw w Ruścu (gmina Nadarzyn), gdzie pojawiły się dwa nowe urządzenia – helikopter i huśtawka.

Dla dziecka przebywanie na świeżym powietrzu jest niezwykle istotne. Najmłodsi mają dużo energii, a miejscem, gdzie mogą być aktywni, jest plac zabaw. Ważne jest zapewnienie odpowiedniego dostępu do tego typu infrastruktury.

Gmina Nadarzyn przygotowała dla dzieci nowe atrakcje. Pod koniec stycznia na placu zabaw w Ruścu, obok boiska orlik, zamontowano nowe urządzenia zabawowe. Pierwsze z nich to helikopter, drugie – huśtawka. Pojawiła się również ławka dla rodziców.

Samorząd stawia na tereny rekreacyjne, czego dowodem jest ubiegłoroczne wykonanie placów zabaw w Kajetanach oraz w Młochowie czy w latach poprzednich rewitalizacja Pastewnika, gdzie też znalazło się miejsce dla najmłodszych.

Czytaj także: Zmiany w 500+

Zmiany na terenie w Ruścu to zapowiedź kolejnych działań gminy. – To początek prac, jakie w tym roku nasz samorząd zamierza przeprowadzić na terenach rekreacyjnych w Ruścu, Starej Wsi, Strzeniówce, Wolicy i Kajetanach, które wzbogacą się o nowe instalacje, zabawki, odwodnienie, ciągi  komunikacyjne  czy bezpieczniejsze podłoże – informuje wójt gminy Nadarzyn Dariusz Zwoliński.

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj