Nowe zasady na pływalni

0
63

W związku z wprowadzonymi niedawno ograniczeniami Pływalnia Wodnik w Grodzisku ogłosiła niedawno nowy regulamin korzystania z obiektu.

Nowe rządowe zalecenia odbijają się na branży sportowej. Wśród obiektów objętych najbardziej restrykcyjnymi obostrzeniami znalazły się również baseny i aquaparki. Aby dostosować się do zasad obowiązujących w żółtej strefie, grodziska pływalnia miejska wprowadziła szereg zmian w regulaminie.

Od poniedziałku 19 października na basenie odbywają się jedynie zajęcia organizowane i prowadzone przez pracowników Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zakres obejmuje grupowe i indywidualne lekcje pływania dla dzieci i dorosłych, aqua fitness oraz treningi sekcji pływackiej klubu UKS Sparta. Dodatkowo od wtorku na basen wrócili uczniowie korzystający z basenu w ramach zajęć szkolnych.

Z basenu nie mogą korzystać klienci indywidualni. Wyłączono z użytkowania strefę relaksu, zjeżdżalnię i jacuzzi. Zmieniono również godziny funkcjonowania obiektu, dostosowując je ściśle do grafiku zajęć. Od poniedziałku do piątku pływalnia jest czynna w godz. 8.00-22.00, zaś w weekendy 8.00-15.00.

– Dopełnimy wszelkich starań, aby wszyscy klienci czuli się u nas bezpiecznie. Nasi pracownicy stosują się do zasady DDM (Dystans, Dezynfekcja, Maseczka). Prosimy państwa o to samo. Przestrzegając tych zaleceń jesteśmy w stanie ograniczyć ryzyko przenoszenia się SARS-CoV-2 do minimum. Jednocześnie apelujemy, aby wszystkie osoby przekraczające próg naszej pływalni były zdrowe – proszą władze pływalni.

Czytaj również: Targowisko zostaje otwarte

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj