Nowe urządzenia na placach zabaw w Parku Kościuszki

0
631
Reklama

Modernizacja placów zabaw w pruszkowskim Parku Kościuszki. Tereny mają być nowoczesne i bezpieczne.

Ponad 5 milionów złotych przeznaczy pruszkowski magistrat na przebudowę placów zabaw w Parku Kościuszki. Prowadzone prace dotyczą m.in. demontażu urządzeń zabawowych, rozbiórki nawierzchni poliuretanowej, chodników. W ich miejsce pojawi się odpowiednie i w pełni bezpieczne podłoże. W ramach inwestycji zamontowane zostaną nowe zabawki i elementy małej architektury.

Na terenie placów zabaw w Parku Kościuszki pojawiły się pierwsze urządzenia. – Place zabaw będą nowoczesne, bezpieczne, a zabawki będą pobudzać dzieci do kreatywnej zabawy – podkreślają pruszkowscy urzędnicy. Co istotne, realizacja zadania napotyka na utrudnienia. – Prace zostały niestety spowolnione przez epidemię COVID-19, ale ponownie ruszyły, przyspieszyły i już niebawem zostaną zakończone – zapewniają urzędnicy.

Czytaj także: Plac zabaw wart milion

Głównymi adresatami zmian są najmłodsi. Władze miasta liczą, że nowe zabawki sprawią im mnóstwo radości. – Mam głęboka nadzieję, że fala krytyki tej inwestycji, prezentowana szczególnie przez niektórych radnych, bardzo szybko zniknie, kiedy na placu zabaw zobaczymy wszyscy pełne radości, uśmiechnięte, szczęśliwe dzieci – wyjaśnia zastępca prezydenta Pruszkowa Konrad Sipiera.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj