Nowe miejsce na mapie Warszawy – Sklep medyczny Reha-Max

0
250
Reklama

Jesteśmy nowym sklepem medycznym na mapie Warszawy. W swojej ofercie posiadamy specjalistyczny sprzęt ortopedyczny oraz rehabilitacyjny.

Naszą przygodę ze sprzętem medycznym rozpoczęliśmy wiele lat temu, bo już w 2012 roku. Pierwszy sklep medyczny pod szyldem Reha-Max otworzyliśmy w województwie lubelskim 6 lat temu. Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie i sprawą nadrzędną jest dla nas ich zadowolenie dzięki temu od lat cieszymy się ich dużym zaufaniem.

Nowy Salon

W odpowiedzi na potrzeby naszych pacjentów z początkiem sierpnia otworzyliśmy nowy salon, który mieści się przy ulicy Puławskiej 324. Nowe miejsce na mapie Warszawy to przestrzeń, którą stworzyliśmy po to by nasz klient mógł się czuć komfortowo, gdzie może nie tylko obejrzeć wybrany przez siebie sprzęt, ale przede wszystkim go przymierzyć i przetestować na dużej 200- metrowej przestrzeni pozbawionej jakichkolwiek barier architektonicznych.

W Reha-Max do dyspozycji klientów mamy specjalnie wyodrębnione miejsce, w którym to w ciszy i spokoju można dokonać specjalistycznego pomiaru wybranego sprzętu. Nasz wykwalifikowany personel pomoże również w formalnościach dotyczących zdobycia środków na jego zakup. Każdej osobie, która zechce nas odwiedzić zapewniamy przestronny parking oraz strefę na otwartej przestrzeni do testowania wózków.

Reklama

Bogata oferta

W swojej ofercie posiadamy wózki inwalidzkie ręczne, aktywne, specjalne, dziecięce, elektryczne, urządzenia, które pozwalają innym na samodzielne, codziennie funkcjonowanie. Naszym klientom możemy stacjonarnie zaprezentować szereg rozwiązań służących likwidacji barier, takich jak: podnośniki jezdne, ścienne, sufitowe, schodołazy, łóżka rehabilitacyjne oraz wiele innych udogodnień mających na celu poprawę jakości życia osób niepełno-sprawnych oraz ich opiekunów.

W naszym salonie można zaopatrzyć się również w ortezy, stabilizatory, kule, balkoniki, rowery trójkołowe, rotory, pionizatory, krzesła prysznicowe oraz wiele innych produktów.

W sprzedaży mamy asortyment czołowych producentów z branży medycznej, ale nie zamykamy się na mniej znane marki. Jesteśmy po to, by umożliwić naszym klientom zakup niemalże każdego wybranego przez nich produktu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY:

ul. Puławska 324, Warszawa,

tel. 797 770 336, www.reha-max.pl

Poniedziałek – piątek: 09:00-17:00,

Sobota i niedziela: zamknięte

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj