Nowa szkoła zaprasza do rekrutacji

0
714

NOWA DWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA – REKRUTACJA TRWA

  • w pełni gotowa na nauczanie zdalne
  • 8 godzin języka angielskiego w tygodniu
  • uczymy umiejętności społecznych
  • troszczymy się o każde dziecko indywidualnie
  • doświadczona kadra, która kocha to co robi
  • projekty międzynarodowe
  • native speaker i metodyk
  • opieka lekarza pediatry i psychologa

NOWA DWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA – REKRUTACJA TRWA

W SZKOLE H2H NASZ UCZEŃ:

– Z CHĘCIĄ PRZYCHODZI DO SZKOŁY

Dajemy naszym uczniom poczucie, że szkoła to miejsce, gdzie mogą poznawać, dowiadywać się, odczuwać radość z sukcesów, odkrywają swój potencjał i możliwości.

– CZUJE SIĘ WARTOŚCIOWY

Traktujemy uczniów podmiotowo. Konsultujemy ważne decyzje ze społecznością uczniowską. Każdy ma prawo do błędu, wypowiedzi, wyrażania siebie. Uczymy asertywnej komunikacji, konstruktywnych wypowiedzi.

– JEST SAMODZIELNY, ODPOWIEDZIALNY, ZMOTYWOWANY, NIEZALEŻNY

Proces kształcenia przebiega sprawnie dzięki wprowadzenia opisu kompetencji i umiejętności, które uczeń w czasie danego działu poznaje.

– CZUJE SIĘ SWOBODNIE JĘZYKOWO

Już w zerówce uczniowie rozwijają się językowo – narzędziowo oraz w czasie zajęć CLIL (science, art, technology…). Język jest narzędziem komunikacji.

– UMIE WSPÓŁPRACOWAĆ

Badania i prognozy pokazują, że jest to jedna z podstawowych umiejętności jaką będą musieli wykazać się w przyszłych zawodach młodzi ludzie. Dlatego stosujemy metody badawcze, projektu, uczymy odpowiedzialności za zadania, współpracy, podziału obowiązków.

– POTRAFI SIĘ UCZYĆ

Wiedza jest wszędzie. Uczeń musi nauczyć się dochodzenia do źródeł, krytycznego myślenia, odróżniania fake news od faktów, selekcji spośród natłoku informacyjnego. Nasz uczeń wie, że nauka jest przyjemnym doświadczeniem, które nie kończy się w szkole.

– ROZWIJA UMIEJĘTNOŚCI CYFROWE

Dlatego pracujemy w oparciu o najnowsze metody z wykorzystaniem narzędzi Microsoft. Nasza szkoła jest zarówno w systemie stacjonarnym jak i zdalnym kompletna i integralna. Uczniowie zamiast ciężkich plecaków mają własne tablety. Nie pracujemy na podręcznikach. Uczymy gdzie szukać wiedzy. Tworzymy własne zbiory wiadomości.

– JEST ŚWIADOMY I ODPOWIEDZIALNY ZA ŚWIAT

Poprzez wspólne działania od segregacji śmieci po prowadzenie badań pragniemy uczniowi uzmysłowić, iż ma wpływ na to, co w świecie się dzieje. Pokazać mu globalne wyzwania, te ekologiczne, klimatyczne, gospodarcze.

Więcej informacji: tel. 736 362 676

www.h2h.edu.pl, DWUJĘZYCZNA  SZKOŁA PODSTAWOWA, ul. Ryżowa 33B, Warszawa

NOWA DWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA – REKRUTACJA TRWA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj