reklama
Strona główna Aktualności Nocna obława na grodziskiego łosia

Nocna obława na grodziskiego łosia

0
Łoś, Grodzisk Mazowiecki, strażnicy miejscy, policja,zniszczenia, łosia

Strażnicy miejscy oraz policjanci wzięli minionej nocy udział w obławie łosia. Zwierzę biegało po posesjach, niszcząc ogrodzenie i przebijając mur.

Trzeba przyznać, że Grodzisk Mazowiecki jest gościnnym miastem i wcale nie chodzi tu o mieszkańców czy pobyt turystów, ale odwiedziny łosia. Tej nocy jeden z nich biegał po posesjach w centrum miasta. Strażnicy miejscy i policjanci brali udział przez kilka godzin w obławie na samicę łosia. Na jednej z posesji zostało zniszczone ogrodzenie oraz mur, przez który zwierzę próbowało przeskoczyć.

To nie pierwszy taki przypadek. W ubiegłym roku młode łosie spacerowały przy ulicy Żyrardowskiej. Dziko żyjące zwierzę było też gościem ulicy Brazylijskiej w gminie Grodzisk Mazowiecki.

Urząd Miasta przypomina, że w przypadku zauważenia łosia należy powiadomić straż miejską, która może służyć swoją pomocą. Wystarczy zadzwonić pod numer 986 lub na dyżurkę 22 755 54 31, aby zgłosić problem. Dziko żyjące zwierzęta nie są odławiane, ponieważ przebywają w naturalnym środowisku.

Czytaj także: Dofinansowania w gminie Grodzisk Mazowiecki

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version