Niedziela z festiwalem ARTEfakty

0
406
Reklama

Kolejna niedziela z festiwalem ARTEfakty. Pruszkowskie Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego im. S. Woydy zaprasza od godziny 11.00.

Zapowiada się kolejna fascynująca podróż w czasie. Niedziela z festiwalem ARTEfakty to możliwość odkrycia wielu ciekawostek. Tym razem uczestnicy będą mogli odkryć kwestie związane z modą i tajemnicami starożytnego stylu.

Ogród MSHM będzie dostępny już od 11.00. Mieszkańcy Pruszkowa i okolic będą mogli zapoznać się z wystawą plenerową „Eleonora Plutyńska – w poszukiwaniu splotów”. Zaplanowano mnóstwo stanowisk rekonstruktorskich m.in. obróbka wełny, tkactwo antyczne, filcowanie, powroźnictwo, obróbka roślin włóknistych. Prowadzący zabiorą uczestników w niezwykły świat. W programie również zwiedzanie wystawy „Przedświt”.

Warto zabrać ze sobą dzieci. W strefie malucha odbędą się warsztaty archeologiczne dla najmłodszych.

Na następne atrakcje wcale nie trzeba długo czekać. 18 i 19 sierpnia o 9.00, 11.00 i 13.00 odbędą się archeologiczne warsztaty, podczas których zaprezentowane zostaną rekonstrukcje zabytków oraz zaaranżowany zostanie wykop archeologiczny.

Reklama

Czytaj również: Nowy sołtys Michałowic-Wsi

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj