Narodowy Dzień Sportu w Pruszkowie

0
335
Reklama

19 września odbędzie się Narodowy Dzień Sportu w Pruszkowie. Mieszkańcy mogą zapisywać się do udziału w sportowych wydarzeniach.

Emocjonujemy się rywalizacją sportową i sukcesami naszych rodaków na arenie międzynarodowej. Podczas ważnych zawodów ściskamy kciuki za Polaków. Sport zawodowy to ciężka praca, treningi, wysiłek, poświęcenie. Nie brakuje również amatorów, którzy stawiają na aktywność. Bieganie, jazda na rowerze, piłka nożna, fitness – pomysłów jest dużo, a cel jeden – poruszać się i zadbać o zdrowie. Narodowy Dzień Sportu to wydarzenie promujące aktywność wśród amatorów.

NDS organizowany jest przez Fundację Zwalcz Nudę wspólnie z partnerami i odbędzie się w kilku miastach. Pruszków sportowe święto rozpocznie już 18 września. O godz. 15.00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 9 zostanie rozegrany turniej badmintona. Kolejne atrakcje zaplanowano 19 września. O 10.00 w Szkole Podstawowej nr 10 wystartuje turniej tenisa stołowego, zaś o 14.00 zajęcia z jogi w Parku Potulickich.

Aby wziąć udział w Narodowym Dniu Sportu w Pruszkowie, należy się zapisać. Zgłoszenie trzeba przesłać na adres: . Sportowe wydarzenia zostaną przeprowadzone zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Reklama

Czytaj również: Parklety na grodziskim deptaku

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj