Napięty terminarz

0
209

Szykuje się prawdziwe wyzwanie dla tenisistów stołowych Bogorii Grodzisk Mazowiecki. W sześć dni mistrz Polski rozegra trzy spotkania.

Trener Tomasz Redzimski zrobi wszystko, aby jak najlepiej przygotować swoich graczy do rywalizacji. Z pewnością zawodnicy są spragnieni gry i nie zabraknie im sił. Mimo to początek rozgrywek będzie niezwykle wymagający.

Bogoria sezon w Superlidze rozpocznie 10 września o godz. 18.00. Mistrz Polski zagra na wyjeździe z Poltarexem Pogonią Lębork, choć początkowo spotkanie zaplanowano na 12 września. Problem w tym, że dzień później Bogoria rozpoczyna zmagania w Lidze Mistrzów. Dodatkowo mistrz Polski zagra na wyjeździe z portugalską ekipą GDCS Juncal. Po tym starciu grodziszczanie nie będą mieli zbyt wiele czasu na odpoczynek. 15 września odbędzie się 2. kolejka LOTTO Superligi. W ramach akcji Pingpongowy Narodowy spotkania zostaną rozegrane na Stadionie Narodowym w Warszawie. Bogoria zmierzy się z Dekorglassem Działdowo. Wydawało się, że to będzie pierwsze ligowe starcie grodziszczan, ale kalendarz ułożył się inaczej.

Warto dodać, że gracze Bogorii na brak zajęć narzekać nie mogą. Do meczu z Poltarexem Marek Badowski, Panagiotis Gionis i Pavel Sirucek przystąpią po drużynowych mistrzostwach Europy w Nantes.