reklama

Nagroda dla Grodziska

0
fot: Urząd Gminy Grodzisk Maz./Facebook.com

Na Zamku Królewskim w Warszawie jubileuszowa gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród w 25. edycji Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”.

Podczas uroczystości wyróżniona została gmina Grodzisk Mazowiecki. Otrzymała nagrodę Obiektu 25-lecia za budynek Mediateki. Gmina została także wyróżniona za rewaloryzację Dworku Chełmońskich wraz z parkiem.

– To już druga nagroda w tym konkursie. W 2019 roku budynek zdobył tytuł „Budowa XXI wieku” w kategorii „Nowe obiekty” – informuje grodziski magistrat.

Mediateka to innowacyjny projekt, który służy integracji społecznej. Budynek położony jest wśród drzew, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Skarbków. Jego nowoczesny design – przeszklone okna z widokiem na okolicę i ergonomiczne wyposażenie – zachęca do spędzania tu swojego wolnego czasu.

– Wykorzystując nowe technologie i innowacyjne działania w szeroko rozumianej kulturze, rozrywce, sztuce i literaturze, Mediateka jest na mapie Grodziska Mazowieckiego przestrzenią wymiany wiedzy, prezentacji pasji i twórczych rozwiązań – twierdzą pracownicy instytucji.

Czytaj również: Władze Grodziska planują rozbudowę miejskiej pływalni

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version