reklama

Na noże i na leżakach

0
kino na leżakach, centrum kultury grodzisk mazowiecki, film, leżaki, czas wolny

Na zakończenie wakacji w grodziskim „Kinie na leżakach” zobaczymy wyśmienitą czarną komedię w doborowej obsadzie.

Wybitny pisarz Harlan Thrombey umiera nagle w swojej posiadłości. Wszystko wskazuje na to, że ktoś pomógł mu pożegnać się z tym światem. Kto? Podejrzanych jest wielu, w dodatku niemal wszyscy są spokrewnieni z nieżyjącym nestorem rodu. Traf chciał bowiem, że z okazji urodzin pisarza do jego domu zjechała się cała dysfunkcyjna rodzinka. Kto zabił Harlana? Despotyczna córka? Oderwana od rzeczywistości synowa? A może rozpieszczony do granic możliwości wnuk? Tę zagadkę będzie musiał rozwiązać legendarny detektyw Benoit Blanc. W czasie śledztwa wyjdą na jaw kolejne paskudne tajemnice rodu Thrombeyów…

„Na noże” to z pewnością jeden z najlepszych filmów ostatnich lat. Kryminał gęsto przeplata się tu z komedią, a wszystko nasączone jest inteligentnymi, choć ostrymi dialogami. Dynamiczne tempo akcji nie pozwala oderwać się od ekranu. Smaku dodaje jeszcze fantastyczna obsada – Daniel Craig, Jamie Lee Curtis, Chris Evans, Christopher Plummer i wielu innych urządzają sobie istny festiwal talentu. Trudno dopatrzeć się tu słabych punktów. Nic więc dziwnego, że już trwają prace nad kolejną częścią filmu.

Właśnie taką filmową ucztę przygotowało dla nas grodziskie Centrum Kultury na zakończenie wakacji. Seans będzie zwieńczeniem letniego cyklu „Kino na leżakach”. Film „Na noże” obejrzymy 21 sierpnia (sobota) w Parku Skarbków. Start o 21.00. Wstęp wolny.

Czytaj również: Grodzisk wybuduje 44 nowe mieszkania komunalne

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version