Muzyczne Twarze Jacka Kawalca

0
192

7 marca w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym przy ul. Gomulińskiego 4 w Pruszkowie z okazji Dnia Kobiet odbędzie się koncert „Muzyczne Twarze Jacka Kawalca”. Wstęp bezpłatny.

Z pewnością w Dzień Kobiet panie będą zasypywane życzeniami, kwiatami i prezentami. Mężczyźni dołożą wszelkich starań, aby ten czas był wyjątkowy. Warto pomyśleć o akcencie muzycznym. Z rozwiązaniem przychodzi zarząd Powiatu Pruszkowskiego, który zaprasza na koncert „Muzyczne Twarze Jacka Kawalca”. W ostatnich latach aktora mogliśmy oglądać w serialu „Ranczo”. Jacek Kawalec czuje się znakomicie nie tylko przed kamerą, ale i z mikrofonem. Artysta niejednokrotnie prezentował swoje umiejętności wokalne. W 1995 roku wydał album Be My Love, Shakespeare. W ostatnich lata Kawalec występował m.in. z recitalem „Niezapomniany Joe Cocker”. Wystąpił również w znanym telewizyjnym show muzycznym.

7 marca o godz. 19.00 w sali widowiskowej Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Pruszkowie zapanuje muzyka. Jacek Kawalec zaprezentuje utwory znanych artystów m.in. Stinga czy Phila Collinsa. Artysta przeniesie publiczność w niezwykły klimaty muzyki. Ponadto, swój występ Kawalec wzbogaci interpretacjami satyrycznych tekstów. Na scenie towarzyszyć mu będą Julia Chmielnik (instrumenty klawiszowe, wokal) oraz Bartłomiej Papierz (gitary).

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Wejściówki na wydarzenie można otrzymać w starostwie powiatowym w Pruszkowie. Zaproszenia będą dostępne od 2 marca od godz. 17.30 w pokoju 403.