Miss z Przesłaniem

0
490
Reklama

Weronika Domagalska z Piastowa zdobyła tytuł Miss z Przesłaniem w finale konkursu Miss Polonia 2020. Laur najpiękniejszej przypadł Natalii Gryglewskiej z Częstochowy.

Finał konkursu Miss Polonia odbył się 8 marca w Teatrze Wielkim w Łodzi. O miano najpiękniejszej Polki walczyło 20 kandydatek. Wśród nich 25-letnia mieszkanka Piastowa Weronika Domagalska, która awansowała do dziesięcioosobowego finału.

Panie pięknie się prezentowały i każda z nich chciała sięgnąć po tytuł. Ten przypadł Natalii Gryglewskiej z Częstochowy. Tytuł I Wicemiss zdobyła Klaudia Wonatowska z Chełmży, a II Wicemiss Faustyna Wespińska z Bydgoszczy. Nie obyło się bez wyróżnień dla Dominiki Domagalskiej. Piastowianka otrzymała tytuł Miss Polonia Piękna z Przesłaniem oraz Miss Polonia Gorsenia. – Zależy mi by wam wszystkim podziękować. Za wsparcie, które otrzymałam, za waszą aktywność, komentarze, wiadomości, sms i telefony – jesteście wspaniali – dziękowała Weronika Domgalska, która podkreślała wysiłek włożony w udział w konkursie. – Jestem dumna z tego, jak zaprezentowałam się na gali. Każda z 20 finalistek konkursu włożyła w przygotowania bardzo dużo pracy i czasu, każda z dziewczyn jest wyjątkowa – dodała.

Z pewnością Piastów jest dumny ze swojej reprezentantki. – Pani Weronika zaskarbiła sobie sympatię piastowian angażując się w działalność charytatywną i społeczną – opisuje Urząd Miejski w Piastowie. Samorząd złożył również Weronice Domagalskiej wyrazy uznania. – Serdecznie gratulujemy Pani Weroniko!

Czytaj także: Kolejne serce na nakrętki zainstalowane w Piastowie

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj