Męska sztuka na Dzień Kobiet

0
164

Pierwszy tego typu projekt artystyczny w regionie. Różne style, szorstki, surowy klimat – czyli sztuka z męskiego punktu widzenia w jednym miejscu. Już niebawem otwarcie wystawy nietuzinkowego projektu Men’s Art w Centrum Handlowym Nowa Stacja.

Co to jest Men’s Art?

To grupa artystów reprezentujących różne rodzaje twórczości – rysunek, fotografię, aerografię, film i muzykę. Łączy ich nie tylko męska płeć, ale również pasja, oryginalne spojrzenie na sztukę oraz przede wszystkim pochodzenie z tego samego regionu.

Wernisaż wystawy odbędzie się w nieprzypadkowym terminie – tuż przed Dniem Kobiet. W związku z tym otwarcie pod hasłem „Męska sztuka na Dzień Kobiet” dedykowane będzie Paniom.

Pomysłodawcami wystawy są Maciej Bochnowski autor projektu fotograficznego Pruszkowiak oraz Marek Jeziorek – właściciel agencji Blue Monster.

Wernisaż odbędzie się 6 marca w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Nowa Stacja w Pruszkowie (1 piętro). Prace będą prezentowane na 11-metrowej ścianie tuż obok kawiarni SO COFFEE przez około 3 miesiące.

Oficjalne otwarcie odbędzie się w obecności przedstawicieli władz samorządowych, gości ze świata lokalnej kultury oraz mieszkańców.

Partner Strategiczny – Centrum Handlowo-Rozrywkowe Nowa Stacja

Patronat Honorowy – Starosta Powiatu Pruszkowskiego Krzysztof Rymuza i Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch.

Nowa Stacja już kilkukrotnie podjęła współpracę z lokalnymi artystami. Wystawy cieszą się w tym miejscu dużym zainteresowaniem a wernisaże przyciągają setki osób. Men’s Art jest przedsięwzięciem o bezdyskusyjnie unikatowym charakterze, może więc być kolejnym udanym projektem kulturalnym realizowanym w tym miejscu.