Mazovia MTB Marathon zawitała do Michałowic

0
119
Reklama

17 października odbyły się kolarskie zmagania w ramach imprezy Cisowianka Mazovia MTB Marathon w Michałowicach. Na starcie pojawiło się ponad 300 zawodników.

Sportowa niedziela w gminie Michałowice. Miłośnicy kolarstwa spotkali się, aby rywalizować na czterech dystansach: Hobby (7 km), Fit (22,6 km), 1/2 Pro (40 km) oraz Pro (58 km). Co ciekawe, w Michałowicach odbył się dziesiąty etap rywalizacji w Cisowianka Mazovia MTB Marathon. Wcześniej kolarze rywalizowali m.in. w Piasecznie, Józefowie, Łodzi czy Ełku.

Start i metę imprezy zorganizowano przed Urzędem Gminy w Regułach. Tam też odbyły się darmowe wyścigi dla dzieci do 6. roku życia – Ścigaj się z Rybką MiniMini. Z kolei pozostali kolarze rywalizowali na trasach wiodących przez Reguły, Michałowice, Sokołów, Pęcice i sąsiednie miejscowości, m.in. Strzeniówkę.

Ogromny wysiłek, zaangażowanie i radość po przekroczeniu linii mety. Rywalizację na dystansie Pro w kategorii open mężczyzn wygrał Karol Sładek z czasem 1:51:58. Drugiego Przemysława Olejniczaka wyprzedził o blisko cztery minuty – 1:55:43. Na dystansie 1/2 Pro wśród kobiet najlepsza okazała się Paulina Jach – 1:44.23. Wśród panów triumfował Piotr Truszczyński – 1:26:28.

Czytaj również: Bogoria wygrała wyjazdowe starcie z MUKS Start

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj