Maseczkomat w Piastowie

0
346
Reklama

Mieszkańcy Piastowa mogą zakupić maseczki ochronne w automacie, który jest zlokalizowany przy ul. Wysockiego. Niebawem w mieście zainstalowane zostanie kolejne tego typu urządzenie.

Od 16 kwietnia wszyscy poruszający się w przestrzeni publicznej muszą mieć zasłonięte usta i nos. Wskazane jest noszenie maseczek ochronnych, ale użycie szala bądź chustki jest również dopuszczalne. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie nie tylko nasze, ale przede wszystkim innych. Chodzi o wzajemną odpowiedzialność za siebie.

Mieszkańcy Piastowa mogą zakupić środki ochronne w automacie, który od 17 kwietnia działa przy ul. Wysockiego (w pobliżu Biedronki). Planowane jest uruchomienie kolejnego urządzenia. Warto również wspomnieć, że miasto rozpoczęło akcję dostarczania maseczek. W pierwszej kolejności trafią one do seniorów i osób przewlekle chorych. – Pamiętajmy, że sytuacja, w której wszyscy bez wyjątku jesteśmy zagrożeni, wymaga od nas szczególnego zachowania. Tylko bowiem wszyscy – solidarni i odpowiedzialni – przejdziemy przez próbę czasu, w którym żyjemy – zaznacza burmistrz Grzegorz Szuplewski.

 

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj