reklama
Strona główna Sponsorowane Liliputkowo już otwarte!

Liliputkowo już otwarte!

0
lilputkowo, centrum janki, dzieci, janki, syrenka, most świętokrzyski

Malutkie domki, uliczki i samochody – urocze miasteczko przypominające Warszawę w stylu retro czeka na dzieci w Centrum Janki. W bajkowych kamieniczkach maluchy znajdą kreatywne strefy do wyśmienitej zabawy, a rodzice miejsce na chwilę relaksu. Liliputkowo jest dostępne całkowicie bezpłatnie, czynne od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe.

Wśród pastelowych kamieniczek znajduje się malutka cukiernia, w której można wypiekać małe ciasteczka i babeczki, oraz warsztat stolarski z wieloma drewnianymi narzędziami umożliwiającymi mnóstwo kreatywnych zabaw. Są też miniaturowe stoły kreślarskie i artystyczna pracownia ze wszystkimi potrzebnymi materiałami plastycznymi. Na specjalnych sztalugach czekają kartki oraz przybory do malowania. W zaczarowanym świecie Liliputkowa dla maluchów przygotowano także wiele kolorowych przestrzeni z elementami 3D pobudzającymi wyobraźnię i dostarczającymi niezapomnianych wrażeń. Miejsce to inspiruje również rodziców do ciekawego spędzania czasu ze swoimi pociechami.

Liliputkowo to niepowtarzalna przestrzeń, którą całe rodziny mogą odwiedzać, kiedy tylko zechcą – przy okazji robienia zakupów, ale także wówczas, gdy po prostu szukają pomysłu na wspólną, rodzinną zabawę. Centrum Janki zadbało o wyjątkowy klimat tego miejsca i urządziło go w formie artystycznej instalacji stylizowanej na zabytkową warszawską starówkę. Można na niej spotkać m.in. miniaturowy Zamek Królewski oraz Syrenkę, a także ikony współczesnej stolicy, jak wieżowce w centrum czy Most Świętokrzyski. Na miłośników mobilnego zwiedzania Warszawy czeka również specjalny tor z małymi autkami biegnący w scenerii zabytkowych latarni i kolorowych drzewek.

Aby tego lata dzieciakom wyśmienitej zabawy nie zabrakło, Centrum Janki – z okazji otwarcia Liliputkowa – przygotowało jeszcze moc dodatkowych atrakcji i zaprosiło do galerii specjalnych gości wpisujących się w klimat zabytkowego, miniaturowego miasteczka – kataryniarza, bicyklistę, monocyklistę oraz szczudlarza. W centrum pojawiło się stoisko z watą cukrową, balonami i fotobudka. Najmłodsi otrzymali też vouchery na lody! Co kilka godzin pasażem przemaszerował barwny korowód, a profesjonalni animatorzy zapraszali do wspólnej zabawy całe rodziny. Dzieci miały również szansę wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczyło, że ich rodzice zamieścili na swoim profilu na Facebooku zdjęcie pociechy zrobione podczas wizyty w Liliputkowie.

Miniaturowe Liliputkowo jest czynne od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godzinach 11:00 – 19:00 i dostępne bezpłatnie dla wszystkich odwiedzających.

CENTRUM JANKI zostało otwarte w 1999 roku w miejscowości Janki przy ruchliwej trasie na Kraków, Wrocław, Łódź i Katowice. Dzięki stałej rozbudowie oraz modernizacji jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych centrów handlowych w aglomeracji warszawskiej. Obiekt o powierzchni 85 498 m² oferuje odwiedzającym możliwość dokonania zakupów w 170 sklepach. Do głównych najemców Centrum Janki należą: Auchan, Zara, Reserved, C&A, Bershka, CCC, Empik, Go Sport, H&M, Jysk, Mohito, Stradivarius, Kazar, Deichmann, Hebe Zdrowie i Piękno, Douglas, Kakadu, New Yorker, Rossmann, Sephora, Smyk, Leroy Merlin, Media Markt oraz TK MAXX. Na terenie obiektu działa także kino Cinema City oraz 20 lokali gastronomicznych, m.in. restauracja Pizza Hut, a także kawiarnie, takie jak Starbucks czy Costa Coffee. Na odwiedzających czeka parking oferujący 3060 miejsc postojowych. Centrum Janki znalazło się na czwartym miejscu w raporcie „Centra handlowe przyjazne dzieciom” przygotowanym przez firmę doradczą Colliers.

CROMWELL Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 7,5 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy. Cromwell oferuje globalną platformę i infrastrukturę wykorzystującą w pełni zintegrowany model zarządzania nieruchomościami inwestycyjnymi. Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,8 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.  Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości. www.cromwellpropertygroup.com

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version