ZaPARKuj w Młochowie

0
204

„ZaPARKuj w Młochowie” to realizowany od czterech lat projekt plenerowych koncertów Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury. Dzięki starannemu i trafnemu doborowi wykonawców, parkowe koncerty zyskały już stałą i liczną publiczność melomanów ceniących muzykę na najwyższym poziomie.

Nadarzyńskie koncerty odbywają się w młochowskim przypałacowym parku, wśród bujnej zieleni. Na fotelach i ławkach na ogół miejsc wystarczy tylko dla części publiczności, dlatego dobrze jest przyjść z własnym kocem lub zadowolić się miejscem na trawie.

Tradycyjnie w programie usłyszymy muzyków śpiewających i grających zarówno klasycznie, jak również tango, muzykę Janis Joplin, czy też piosenkę aktorską. Wśród wykonawców usłyszymy m.in. Warszawską Orkiestrę Sentymentalną, Jolantę Sarzyńską, Justynę Szafran, zespół saksofonistów The Whoop Group, Cuarteto Re!Tango. Nie zabraknie też oczywiście muzyki Stanisława Moniuszki.

Niedziela 14 lipca, godz. 16.00 – TAŃCZ MÓJ ZŁOTY – Warszawska Orkiestra Sentymentalna;

Niedziela 21 lipca, godz. 16.00 – SZAFRAN O MIŁOŚCI – Justyna Szafran z zespołem. W programie: piosenki E. Piaf, A. Piazzoli, L. Możdżera, J. Satanowskiego;

Niedziela 28 lipca, godz. 16.00 – PIOSENKI JANIS JOPLIN – Jolanta Litwin Sarzyńska z zespołem.

Na wszystkie koncerty wstęp wolny. Koncerty odbywają się pod honorowym patronatem Krzysztofa Rymuzy Starosty Pruszkowskiego oraz Dariusza Zwolińskiego Wójta Gminy Nadarzyn.