Komedia pomyłek w Pruszkowie

0
34

Pruszkowski Klub Filmowy we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury „Kamyk” w Pruszkowie zapraszają na pokaz komedii „Ada, to nie wypada!”.

Podczas najbliższego spotkania zaprezentowana zostanie polska komedia muzyczna z 1936 roku zatytułowana „Ada, to nie wypada!”, w reżyserii Konrada Toma.

Widzowie obejrzą słynną komedię pomyłek z Lodą Niemirzanką w roli głównej. Tytułowa Ada to niesforna panienka, utalentowana muzycznie. Ojciec wysyła ją do szkoły z internatem, aby nabrała ogłady i nauczyła się dyscypliny. Oczywiście to dopiero początek przygód Ady, w których znajdzie się także miejsce na miłość. Widowni zaprezentowana zostanie odnowiona wersja filmu, przygotowana w ramach projektu Nitrofilm w Filmotece Narodowej w Warszawie.

Nitrofilm to projekt konserwacji i digitalizacji przedwojennych filmów fabularnych w Filmotece Narodowej w Warszawie. Jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach XI Priorytetu „Kultura i dziedzictwo kulturowe” Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Czytaj także: Wójt odchodzi, burmistrz zostaje

UWAGA: w związku z sytuacją pandemiczną można zajmować tylko co drugie miejsce na sali, zatem ich ilość zmniejsza się do 105. Obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”.

Data i miejsce spotkania:
Czas: 20 czerwca (sobota) godz. 18.00
Miejsce: MOK „Kamyk” w Centrum Dziedzictwa Kulturowego w Pruszkowie, ul. Bohaterów Warszawy 4, sala audytoryjna MOK
Czas trwania filmu: 87 minut

Wstęp bezpłatny! Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię