Królewna Marysia i lodowa góra

0
204
Reklama

Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim zaprasza dzieci na niezwykłe przedstawienie Grupy O! Teatr.

W czasach kiedy świat był jeszcze taki mały, że „na kulawym koniu można go było przejechać we dwa dni”, w Królestwie Srebrnego Szczytu rządził król Patyk z królową Tasiemką. Bardzo kochali oni swoją córkę królewnę Marysię. Dziewczynka była bardzo śliczna, ale będąc ciągle chwaloną i rozpieszczaną stała się samolubna, kapryśna i nieznośna wobec innych. Rodzice postanowili wydać ją za mąż licząc, że inne kochające serce odmieni charakter ich córki. Tylko kto chciałby mieć tak kapryśną i samolubną żonę? Czy uda się odmienić królewnę i jaką rolę w tym odegrają czarny łabędź i lodowa góra, dzieci dowiedzą się w spektaklu „Bajka o królewnie Marysi i lodowej górze”.

Przygotowany przez Grupę O! Teatr spektakl to pouczająca bajka o tym, czy warto być samolubnym. Dzieci poznają wartość przyjaźni, miłości i wrażliwości. Widowisko łączy w sobie teatr żywy i lalkarski, a młodzi widzowie są wciągani w wir wydarzeń poprzez gry i zabawy. Spektakl jest inscenizacją bajki autorstwa Kornela Makuszyńskiego.

Przedstawienie odbędzie się 14 marca o godz. 12.30 w sali kina Centrum Kultury. Bilety w cenie 12 zł do nabycia w kasie. Obowiązuje reżim sanitarny.

Czytaj również: Jedna z najpiękniejszych chwil życia – rozmowa z aktorką Zofią Domalik

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj