„Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”

0
395
Reklama

Spotkanie w ramach „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą” w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie. Policjantka rozmawiała z dziećmi na temat odpowiedzialnego zachowania podczas wypoczynku.

W wakacje korzystamy z wielu form relaksu. Należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i odpowiedzialności. 31 lipca st. sierz. Katarzyna Tomaszewska spotkała się z uczestnikami półkolonii w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”.

Funkcjonariuszka zwróciła dzieciom uwagę na zasady odpoczynku nad wodą. Jednocześnie podkreśliła w jaki sposób należy unikać niebezpiecznych sytuacji. Dzieci miały okazję zapoznać się z oznaczeniami występującymi na kąpieliskach. Na plażach jest dużo ludzi, co zwiększa ryzyko zgubienia się dziecka. Najmłodsi podczas spotkania z policjantką dowiedzieli się, co robić w takiej sytuacji.

Treści dotyczących bezpieczeństwa nigdy za mało. Dzieci otrzymały również ulotki o zasadach zachowania nad wodą w ramach akcji „Kreci mnie bezpieczeństwo … nad wodą”. Ponadto, dostały odblaski, które przydadzą im się podczas jazdy na rowerze czy po zmroku. Dla najmłodszych atrakcją była możliwość obejrzenia radiowozu.

Reklama

Czytaj również: Parking w Otrębusach już otwarty

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj