Krakowska do remontu

0
369
Reklama

Na początku marca milanowski magistrat ogłosił przetarg na wykonanie nakładki asfaltowej na ul. Krakowskiej. Kilka dni temu ratusz otworzył oferty. Kiedy ruszą prace?

Milanowski ratusz otworzył oferty na wykonanie nakładki asfaltowej na ul. Krakowskiej. Oferty złożyły cztery firmy. Najniższa z nich opiewa na 914 tys. zł, a najdroższa na nieco ponad 1,1 mln zł. Miasto przeznaczyło na ten cel 750 tys. zł. Wychodzi więc na to, że inwestycja będzie nieco droższa niż zakładano. Postanowiliśmy zapytać, kiedy ewentualnie mogłyby ruszyć prace remontowe.

– Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to przewidujemy, że do podpisania umowy mogłoby dojść pod koniec obecnego tygodnia lub na początku kolejnego, po 19 kwietnia. Od momentu podpisania umowy z wykonawcą, w przeciągu 2-3 tygodni mogłyby rozpocząć się prace remontowe, które nie powinny potrwać dłużej niż 3 tygodnie. Mam nadzieję, że inwestycja dojdzie do skutku, bo niestety z wiarygodnego źródła wiem, że zbierane są podpisy przeciwko tej inwestycji – mówi w rozmowie z nami Piotr Remiszewski, burmistrz Milanówka.

Jezdnia na ul. Krakowskiej ma zostać wyprofilowana, a na niej zostanie ułożona nakładka z betonu asfaltowego. Do podbudowy ma zostać użyta istniejąca nawierzchnia, a jezdnia będzie miała sześć metrów szerokości. Nawierzchnia zostanie także zmieniona na istniejących miejscach postojowych.

Czytaj także: Wilki w Lasach Chojnowskich?

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj