Koronawirus w Urzędzie Gminy Żabia Wola

0
598
Reklama

W środę okazało się, że jeden z pracowników żabiowolskiego magistratu jest zakażony wirusem SARS-CoV-2.

O sytuacji poinformował wójt Piotr Rybka.

– Szanowni Mieszkańcy, w związku z pozytywnym wynikiem badania na COVID-19 u jednego z pracowników Urzędu Gminy Żabia Wola, od czwartku 6 sierpnia wstępnie do poniedziałku 10 sierpnia 2020, obsługa interesantów będzie ograniczona do formy zdalnej.

Wszystkie sprawy urzędowe mogą być załatwiane zdalnie, tj. za pośrednictwem Internetu, telefonów i platformy ePUAP. Urząd Stanu Cywilnego oraz ewidencja ludności będą pracować bez zmian.

Informujemy, że pracownik zakażony nie miał w pracy bezpośredniego kontaktu z interesantami.

Reklama

Przed ponownym otwarciem Urzędu wszyscy pracownicy mający kontakt z zakażonym będą przebadani w kierunku COVID-19 w tym Wójt, Zastępca Wójta i Sekretarz.

Przepraszamy za wprowadzone ograniczenia, które spowodowane są troską o bezpieczeństwo Mieszkańców – czytamy w komunikacie wójta.

Żabia Wola to kolejna gmina z naszego terenu, gdzie wirus sparaliżował pracę urzędu w ostatnim czasie. Wcześniej w podobnej sytuacji znalazły się Pruszków i Grodzisk. W Milanówku z kolei sanepid zaapelował do uczestników mszy o kontakt po tym, jak u jednego z wiernych wykryto koronawirusa.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj