Koronawirus dziesiątkuje szkołę w Nadarzynie

0
54
Reklama

Zawieszone zajęcia w klasach 4-8 w Szkole Podstawowej im. Witolda Doroszewskiego w Nadarzynie. Powodem zakażenie koronawirusem u jednego z nauczycieli.

Czwarta fala pandemii w natarciu. Coraz więcej zakażeń koronawirusem sprawia, że wiele osób przebywa na kwarantannie, walczy o powrót do zdrowia. Pandemia dotyka wielu dziedzin naszego życia, w tym oświaty.

Szkoła Podstawowa im. Witolda Doroszewskiego po raz kolejny doświadcza sytuacji związanej z koniecznością zawieszania zajęć. W związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 u jednego z nauczycieli lekcje stacjonarne zostały wstrzymane. Chodzi o zajęcia w klasach: 4a, 4b, 4c, 4d, 5b 5d, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 7c, 7d, 7e, 8a, 8b, 8d, 8e, 8f. Lekcje będą odbywały się w formie zdalnej od 22 do 26 listopada.

Przypomnijmy, że w piątek zawieszone zostały zajęcie w klasach 5a i 5 c oraz 8c. Przyczyną było wykrycie koronawirusa u uczniów placówki.

Warto ponowić apel o większą uwagę i bezpieczeństwo w codziennym funkcjonowaniu. Maseczka, dezynfekcja, dystans społeczny – dbajmy o siebie.

Reklama

Czytaj również: Kolejne szkoły zawieszają zajęcia w związku z koronawirusem

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj