Konsultacje w sprawie obszaru „Aleja Kasztanowa”

0
72

Gmina Michałowice prowadzi działania zmierzające do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru „Aleja Kasztanowa”. Do 29 września trwa badanie ankietowe.

W czerwcu br. samorząd przystąpił do projektu „Nowa jakość konsultacji społecznych w planowaniu przestrzennym – II edycja”. Mieszkańcy mogą zabrać głos w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru Aleja Kasztanowa. Chodzi o tereny w obrębie Pęcic, Komorowa Wsi oraz Komorowa Osiedle. Formuła konsultacji jest szersza niż w dotychczasowej procedurze.

15 września odbył się spacer badawczy. Z kolei 21 września o godz. 17.00 w sali multimedialnej urzędu gminy w Regułach odbyły się warsztaty world cafe.
Mieszkańcy mogą wyrazić swoje zdanie w ankiecie, która dostępna jest na stronie: https://www.michalowice.pl/dzieje-sie/aktualnosci/komunikaty/rok-2019/ankieta-sporzadzenie-mpzp-aleja-kasztanowa,p27926893?fbclid=IwAR0MTV2940KkkXqwTocE1wTT0O4dhRws02bvKuztRzh7knc9lQxHGZzHZnc. 

Formularz zawiera dziewięć pytań dotyczących satysfakcjonujących rozwiązań oraz metryczkę. Zakończenie badania ankietowa przewidziano na 29 września. – Dzięki konsultacjom chcemy poznać opinie jak największej liczby osób zainteresowanych przestrzenią naszej gminy, by lepiej móc dostosować mpzp do lokalnych potrzeb i wspólnie wypracować rozwiązania. Zapraszamy do udziału w konsultacjach – zachęcają urzędnicy z Michałowic.

Czytaj również: Kulturalnie w Komorowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię