Konkurs na najpiękniej ukwiecone miasto

0
192

Plebiscyt potrwa do 17 sierpnia. Zwycięska miejscowość otrzyma w nagrodę wieżę kwiatową.

W sierpniu wystartowała dziewiąta edycja plebiscytu Terra Flower Power. Konkurs ma na celu wyróżnienie i nagrodzenie miast, które w tym roku w najbardziej fantazyjny sposób udekorowały kwiatami swoją przestrzeń. To także podsumowanie całego roku prac nad tym, by miejski krajobraz stawał się jeszcze bardziej przyjazny. Do tej pory w konkursie wzięło udział ponad 500 miejscowości z całego kraju, na które oddano łącznie dziesiątki tysięcy głosów.
W tegorocznej edycji rywalizują takie miasta jak: Gdańsk, Łódź, Elbląg, Kraków, Olsztyn, Wrocław i Zakopane. Na wygraną ma szansę również Grodzisk Mazowiecki, który także znalazł się w gronie miast biorących udział w głosowaniu.
Aby zagłosować, należy polubić zdjęcie kwiatów w Grodzisku Mazowieckim na profilu Inspirowani Naturą na Facebooku. Każdy użytkownik może oddać tylko 1 głos. Wybory najpiękniej ukwieconego miasta w Polsce rozpoczęły się 3 sierpnia i potrwają do 17 sierpnia. Obecnie Grodzisk Mazowiecki plasuje się w ścisłej czołówce stawki,  uzyskując blisko 400 głosów. Zwycięskie miasto otrzyma od organizatorów wieżę kwiatową wraz z pełnym ukwieceniem. Dla laureatów drugiego i trzeciego miejsca przewidziano donice kwiatowe.

Czytaj również: Grodzisk w gronie najzamożniejszych – ranking Wspólnoty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię