Koncert Magdaleny Zawadzkiej

0
807
Reklama

Przed nami Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji 21 stycznia o godz. 18.00 w Pruszkowie odbędzie się wyjątkowy koncert Magdaleny Zawadzkiej.

W kalendarzu te dwa dni są zawsze podkreślone. 21 i 22 stycznia świętują wszystkie babcie i dziadkowie. Wnuki przygotowują laurki, zapraszają do przedszkola na przedstawienia, a te starsze dzwonią z życzeniami bądź przejeżdżają z prezentami. Trzeba przyznać, że dziadkowie zajmują wyjątkowe miejsce w życiu człowieka. Zawsze kojarzą się z ciepłem, miłością i serdecznością. Nie bez kozery mówi się, że dziadkowie rozpieszczają wnuki, a te chętnie do nich lgną.

21 stycznia o godz. 18.00 wyjątkowe wydarzenie kulturalne w Pruszkowie. W sali widowiskowej Centrum Kultury i Sportu przy ul. Bohaterów Warszawy 4 odbędzie się koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka. Głównym gościem będzie aktorka Magdalena Zawadzka. Artystka znana jest z filmów „Pana Wołodyjowski”, „Rozwodów nie będzie” czy „Noce i dnie”. Występowała również w wielu serialach, ma na koncie role dubbingowe. W Pruszkowie Magdalena Zawadzka wystąpi w recitalu „Pamiętnik liryczny” i zaśpiewa piosenki Wojciecha Młynarskiego, Mariana Hemara, Jeremiego Przybory. Zaprezentuje również utwory napisane specjalnie dla niej przez Marcina Sosnowskiego. W CKiS Zawadzkiej towarzyszyć będą Katarzyna Łochowska oraz Marcin Mazurek. Podczas wydarzenia zaprezentują się dzieci z KaChórku.

Bezpłatne zaproszenia na koncert można otrzymać od 15 stycznia od godz. 18.00 w recepcji Centrum Kultury i Sportu.

Reklama
Reklama