Koncert do północy z udziałem Grzegorza Turnaua

0
211
Reklama

Wyjątkowe wydarzenie kulturalne w Pruszkowie. 24 lipca na Placu Jana Pawła II w Pruszkowie odbędzie się „Koncert do północy”. Na scenie wystąpią Jacek Wójcicki, Kamila Malik i Grzegorz Turnau.

Noc pod gwiazdami i z gwiazdami muzyki – tak ma wyglądać wieczór 24 lipca w Pruszkowie. Zapowiada się ciekawe wydarzenie kulturalne, o wyjątkowym klimacie i smaku. „Koncert o północy” rozpocznie się o 19.30 na Placu Jana Pawła II.

Mieszkańcy Pruszkowa na scenie będą mogli podziwiać lubianego aktora i piosenkarza Jacka Wójcickiego. W repertuarze artysty znajdziemy piosenki pisane przez krakowskich poetów i kompozytorów. Wójcicki zazwyczaj śpiewa przy akompaniamencie skrzypiec i fortepianu. Publiczność będzie mogła podziwiać skrzypaczkę Kamilę Malik. Artystka wykonuje interpretacje skrzypcowe popularnych kompozycji klubowych, muzykę filmową, a także klasyczną w aranżacjach rozrywkowych.

Podczas „Koncertu do północy” zaprezentuje się Grzegorz Turnau, znany kompozytor, piosenkarz, pianista, autor tekstów. Tego artysty nikomu nie trzeba przedstawiać. Od lat występuje na polskiej scenie muzycznej i zachwyca publiczność. „Cichosza”, „Bracka”, „Między ciszą a ciszą”, „Na plażach Zanzibaru” – to tylko niektóre z jego piosenek. – Tego koncertu po prostu nie można przegapić! – zapewniają przedstawiciele pruszkowskiego magistratu.

Czytaj również: Wzrośnie wysokość mandatów

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj