Kolejne serce na nakrętki w Piastowie

0
184

W Piastowie pojawi się kolejne serce na nakrętki. Instalacja stanie przy Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza przy Al. 11 Listopada 2A.

Wszystko sprowadza się do tego, aby pomagać. Pijemy soki, napoje, wodę czy nawet kawę, po których zostaje opakowanie i… nakrętki. Zamiast do kosza można zrobić z nich użytek. Nakrętki potrafią uczynić wiele dobrego i wesprzeć szlachetną akcję. Stąd idea instalowania pojemników do ich zbierania w wielu miastach i miejscowościach.

7 marca o godzinie 12.00 w Piastowie zostanie zainaugurowana działalność kolejnego serca, która będzie powiązana z obchodami Dnia Kobiet. Instalacja stanie przy liceum im. A. Mickiewicza przy Al. 11 Listopada 2A. Z pewnością usytuowanie go w takim miejscu sprawi, że mieszkańcy bez problemu i z wielką chęcią będą je napełniać. Gotowych wesprzeć ideę pomocy nie zabraknie.

Czytaj również: Serce na nakrętki stanęło w Piastowie

Pierwsze piastowskie serce stanęło przy Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Warszawskiej 24. Zaczęło działalność w Walentynki. – Serdecznie dziękujemy za wszystkie nakrętki. Najbardziej cieszy, że jest to projekt sfinansowany przez mieszkańców i służy mieszkańcom – informowało Stowarzyszenie Samorządowy Piastów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj