Kokaina w bananach trafiła do marketów jednej z sieci

0
326
Reklama

Narkotyki w paczkach z bananami trafiły do sklepów jednej z sieci marketów. Do tej pory policja znalazła 160 kg kokainy o wartości 30 mln zł!

Paczki z bananami, w których ukryte były narkotyki trafiły na półki sklepów w Warszawie i okolicy. Najpierw odkryto je w jednym ze sklepów w Śródmieściu. Pracownicy powiadomili o znalezisku policję. Kolejne zgłoszenia nadeszły z innych marketów sieci, zarówno z Warszawy, jaki miejscowości podwarszawskich.

– Potwierdzamy, że w czwartek, 10 czerwca br. w godzinach popołudniowych, w jednym z naszych sklepów w Warszawie, pracownicy znaleźli podejrzane paczki w świeżej dostawie bananów. Zawiadomili oni o tym niezwłocznie policję, która szybko zabezpieczyła partię towaru oraz wszczęła śledztwo, które jest obecnie w toku. Nasza sieć w pełni współpracuje ze służbami we wszystkich aspektach tej sprawy – poinformowało portal money.pl biuro prasowe Carrefour.

Policja prowadzi działania w tej sprawie w województwie mazowieckim i łódzkim. Namierzono już hurtownię, z której pochodziły banany. Odkryto w niej prawie 120 kilogramów kokainy. W sumie policja zabezpieczyła do tej pory 160 kg narkotyku. Rynkowa wartość zabezpieczonej kokainy szacowana jest na 30 mln złotych.

Reklama

Czytaj także: Mandat za jazdę hulajnogą po alkoholu

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj