Klucze do lokali komunalnych przekazane użytkownikom

0
82

Budynek socjalny przy ul. Sieradzkiej w Komorowie gotowy. Klucze zostały przekazane użytkownikom.

W ubiegłym roku dobiegła końca inwestycja związana z wybudowaniem obiektu. Powstał on na niezabudowanej działce na rogu ul. Sieradzkiej i ul. Mazurskiej. Teren był w pełni uzbrojony. Gmina Michałowice zdecydowała się postawić tu budynek socjalny o odpowiednim standardzie. Wartość inwestycji to około 1 miliona złotych.

Budynek jest już gotowy, a więc czas, aby został zamieszkany. Pierwsi lokatorzy już mogą z niego korzystać. – Było nam niezmiernie miło przekazać dwóm rodzinom lokale komunalne mieszczące się przy ul. Sieradzkiej w Komorowie. Są to nowe mieszkania, które z całą pewnością poprawią warunki życiowe obu rodzinom. Przede wszystkim dadzą nową, lepszą perspektywę życiową dzieciom. W przekazaniu kluczy było też coś osobiście mnie wzruszającego – to pierwsze tego typu wydarzenie także dla mnie – przedstawia Małgorzata Pachecka, wójt gminy Michałowice.

Jeden lokal dla GOPS

W budynku są cztery mieszkania, trzy z nich pełnią funkcję komunalnych. Jedno pomieszczenie zostało przekazane do dyspozycji Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej na lokal opieki wytchnieniowej. – Każde mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki – podaje wójt Pachecka.

Czytaj także: Oczekiwanie na nowego dyrektora Szpitala Powiatowego

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj