Kino Centrum Kultury w Grodzisku zaprasza

0
162
Reklama

Kino Centrum Kultury w Grodzisku przygotowało ciekawy repertuar na nadchodzący tydzień. Jakie filmy obejrzymy na ekranie przy ul. Spółdzielczej 9? 

Tradycyjnie już grodziskie kino oferuje filmowe nowości dla widzów w każdym wieku. W nadchodzącym tygodniu w repertuarze znalazły się cztery filmy.

Co obejrzymy na srebrnym ekranie?

Luca

(animacja, przygodowy, USA, 95 min)

Dwójka przyjaciół, Luca i Alberto, beztrosko spędza błogi letni czas na Włoskiej Riwierze. Przejażdżki na skuterze, pyszne lody – życie jest piękne! Cieniem na ich przyjaźń kładzie się jednak mroczny sekret… Pełen przygód film o dorastaniu, przyjaźni i odkrywaniu samego siebie to doskonała i pouczająca rozrywka dla całej rodziny.

Reklama

Na rauszu

(dramat, komedia, Dania, 115 min)

Pewien norweski psychiatra stwierdził ponoć kiedyś, że człowiek urodził się z niedoborem alkoholu w organizmie. Aby sprostać wyzwaniom stawianym przez życie, powinno się więc regularnie uzupełniać jego brak… Rzekoma teza naukowca staje się fundamentem eksperymentu czterech nauczycieli, którzy postanawiają ją przetestować. Czy życie faktycznie jest łatwiejsze, gdy w krwiobiegu nieustannie krąży niewielka dawka procentów? Duńczycy po raz kolejny pokazują, że potrafią nakręcić świetną komedię. „Na rauszu” to także pokaz aktorskich umiejętności Madsa Mikkelsena. Lektura obowiązkowa dla tych, którzy tęsknią za szaloną młodością.

W jak morderstwo

(komedia, kryminalny, Polska, 109 min)

Tajemnicze zabójstwo w małym mieście. I to nie byle jakim mieście – w Podkowie Leśnej! Sprawą morderstwa młodej kobiety zajmuje się nieszczególnie rozgarnięty komisarz Sikora. Własne śledztwo prowadzi też Magda – gospodyni domowa i nałogowa czytelniczka kryminałów… Pełna omyłek komedia kryminalna, osadzona w dobrze znanym nam krajobrazie Podkowy to idealna propozycja dla miłośników twórczości Agathy Christie.

Obecność 3: Na rozkaz diabła 

Rok 1981. Małżeństwo Warren bada sprawę mężczyzny oskarżonego o morderstwo. Sprawca jednak utrzymuje, że za zbrodnie odpowiedzialny jest potężny demon, władający jego ciałem. Kolejna odsłona serii opartej na wspomnieniach Eda i Lorraine Warrenów, pary demonologów i świeckich egzorcystów. Ich podróże do świata wykraczającego poza ludzkie poznanie budzą grozę i wbijają w fotel nawet wytrawnych miłośników horrorów.

Poniżej prezentujemy szczegółowy repertuar:

Czytaj również: Po godzinach na targowisku w Brwinowie

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj