reklama
Strona główna Aktualności Karta dla służby zdrowia

Karta dla służby zdrowia

0
Fot. Urząd Gminy Michałowice

Przedszkolaki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowej Wsi przygotowały specjalne podziękowania dla służby zdrowia za zaangażowanie w walkę z koronawirusem. Dzieła dzieci można zobaczyć w krótkim filmie.

Lekarze i pielęgniarki są na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem. Ciężko pracują i niosą pomoc chorym oraz potrzebującym. Ich działalność spotyka się z ogromnym uznaniem i wdzięcznością. Organizowane są liczne akcje, których celem jest m.in. dostarczanie personelowi medycznemu obiadów czy niezbędnych środków bezpieczeństwa.

Lekarze, pielęgniarki, farmaceuci, pracownicy medyczni to prawdziwi bohaterowie dzisiejszych czasów. Wątpliwości co do tego nie mają również dzieci. Przedszkolaki z grup Żabki i Skrzaty oraz z oddziałów 0a i 0b Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowej Wsi wzięły udział w akcji „Karta dla pracowników służby zdrowia”. Ołówki, kredki i flamastry poszły w ruch, a efektem wysiłku dzieci są piękne, pełne emocji i wdzięczności prace plastyczne. Stworzono z nich krótki filmik, który przedstawia dzieła przedszkolaków. – Za waszą pomoc, wytrwałość, zaangażowanie w czasie pandemii koronawirusa – tak dzieci kierują słowa podziękowania do medyków.

Film z pracami i podziękowaniami przedszkolaków i zerówkowiczów z Nowej Wsi można znaleźć tutaj.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version