Kajaki i rowery wodne czekają na mieszkańców Pruszkowa

0
163
Reklama

Kajaki i rowery wodne czekają na mieszkańców Pruszkowa. Sezon letnich atrakcji w Parku Potulickich rozpocznie się 3 czerwca.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że zdążyliśmy stęsknić się za wieloma atrakcjami. Wiele osób czeka, aby w pełni korzystać z wszelkich dobrodziejstw wakacji. Okazuje się, że wcale nie trzeba daleko wyjeżdżać, żeby skorzystać z letnich rozrywek. W Parku Potulickich do dyspozycji mieszkańców Pruszkowa będzie sprzęt wodny.

Podczas tegorocznego lata na miłośników aktywności czeka niespodzianka. Zazwyczaj mieszkańcy mogli wypożyczać kajaki. Teraz będą mieli możliwość skorzystania z rowerów wodnych. Miasto przygotowało pięć czteroosobowych pojazdów tego typu. Należy pamiętać o kajakach, których będzie dziesięć. – Wypożyczanie kajaków i rowerów wodnych będzie bezpłatne. Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu – zapraszają pruszkowscy urzędnicy.

Czytaj także: Egzamin ósmoklasisty – jak wygląda i czy można go nie zdać?

Początek 3 czerwca

Można już odliczać czas do startu sezonu letniego. Z wodnych atrakcji w „Potuliku” będzie można korzystać od 3 czerwca. Wypożyczalnia sprzętu w postaci kajaków i rowerów wodnych będzie działała we wszystkie weekendy do 12 września w godzinach 11.00-20.00.

Jak podaje Urząd Miejski w Pruszkowie, w czerwcu atrakcje będą dostępne w weekendy. Z kolei przez lipiec i sierpień będą funkcjonować siedem dni w tygodniu. Od 28 czerwca do 27 sierpnia punkt ma funkcjonować w godzinach 11.00-19.00. Z tym, że w godz. 11.00-13.00 będzie obowiązywać rezerwacja dla grup zorganizowanych.

Reklama

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj