Jarmark rekonstruktorów

0
417
Reklama

Brak pomysłów na prezenty pod choinkę? Warto poszukać inspiracji na jarmarku rekonstruktorów, który odbędzie 14 grudnia w Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego w Pruszkowie.

Wybór prezentów przyprawia nas o ból głowy. Poszukujemy pomysłów, aby nasze podarunki nie były oklepane. Z pewnością przedmioty oferowane podczas jarmarku rekonstruktorów będą ciekawe. Biżuteria, broń, tkaniny, ozdoby – to tylko niektóre z propozycji. Przedmioty są inspirowane antykiem i średniowieczem.

14 grudnia w pruszkowskim Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego pojawi się kilkanaście kramów. Szykuje się prawdziwy zawrót głowy. Viking Age zaoferuje biżuterię i stylizacje historyczne, Reko Gary ceramikę średniowieczną i zabawki, a Marcvs Vergilivs Mercator starożytne gry. Nie zabraknie też czegoś słodkiego. Dostępne będą miody i inne produkty pszczele. Z pewnością jarmark rekonstruktorów to nie lada atrakcja dla miłośników historii i archeologii. Monety, albumy, książki i gry o tematyce słowiańskiej – to oferta kramu Imiona Słowiańskie. Na innych stoiskach pojawią się również naturalne kosmetyki kąpielowe, krajki, pończochy, czapki, rękawice, fajki gliniane. Krótko mówiąc – każdy znajdzie coś dla siebie.

Warto wybrać się 14 grudnia na jarmark rekonstruktorów i odbyć inspirującą podróż w czasie. Wydarzenia rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do 18.00.

Reklama
Reklama