reklama
Strona główna Aktualności Akt. Pruszków Herner nowym członkiem zarządu powiatu pruszkowskiego

Herner nowym członkiem zarządu powiatu pruszkowskiego

0
rada powiatu pruszkowskiego, powiat pruszkowski, Wojciech Herner, Przegląd Regionalny
Fot. Powiat Pruszkowski

Wojciech Herner został wybrany nowym członkiem zarządu powiatu pruszkowskiego.

Kolejna odsłona zmian personalnych. Pod koniec września powiatowi radni podjęli uchwałę w sprawie wyboru nowego wicestarosty pruszkowskiego. Został nim Grzegorz Kamiński, który wcześniej pełnił funkcję członka zarządu. Dotychczasowa wicestarosta Zdzisława Zielińska zrezygnowała z funkcji z powodów osobistych.

Wobec zmiany funkcji przez Kamińskiego, etatowym członkiem zarządu pozostała Agnieszka Kuźmińska, zaś nieetatowym – Zdzisław Brzeziński. Ten stan rzeczy zmienił się podczas XXXVIII sesji rady powiatu. Starosta pruszkowski Krzysztof Rymuza zgłosił kandydaturę Wojciecha Hernera na stanowisko członka zarządu. W głosowaniu 16 radnych opowiedziało się „za”, przeciw było 10.

Herner podziękował za przychylność radnych i krótko opisał swój sposób działania. – Dziękuję Radzie Powiatu Pruszkowskiego za wybór na członka zarządu. Pracę w samorządzie, wcześniej w gminie Michałowice, a obecnie w powiecie pruszkowskim traktuję jako służbę dla mieszkańców. Dlatego jestem zwolennikiem kompromisu i porozumienia jako narzędzia do ustalania wspólnego stanowiska. Liczę na współpracę z panem starostą, zarządem powiatu pruszkowskiego, jak i Radą Powiatu Pruszkowskiego dla dobra mieszkańców – powiedział Wojciech Herner.

Czytaj również: Ponad 25 milionów złotych na rozbudowę szkoły w Pruszkowie

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version