reklama
Strona główna Aktualności Grodzisk ekologiczny i przedsiębiorczy

Grodzisk ekologiczny i przedsiębiorczy

0
grodzisk, gra terenowa, grodzisk ekologiczny, bezpłatna gra, grodzisk ekologiczny i przedsiębiorczy
Materiały organizatora

W ostatnią niedzielę sierpnia mieszkańcy Grodziska będą mieli okazję wziąć udział w grze terenowej „Grodzisk ekologiczny i przedsiębiorczy”. Do zabawy mogą przyłączyć się dzieci i dorośli.

Miłośnicy historii, ekologii i Grodziska mogą rezerwować sobie niedzielne popołudnie. 29 sierpnia nieformalna grupa Żółty Grodzisk i stowarzyszenia Europa i My oraz Odkrywamy Bliskie Historie organizują miejską grę „Grodzisk ekologiczny i przedsiębiorczy”. Podczas gry dowiemy się więcej o produkcji jedwabiu i poszerzymy wiedzę o twórczości Józefa Chełmońskiego. Będziemy mogli również spróbować swoich sił w szachach Wikingów czy… produkcji pończoch. Poznamy także tajniki diety, jaką swoim kuracjuszom serwowała Seweryna Bojanowska.

– W godzinach od 16.00 do 19.00 uczestnicy gry będą mogli poznać historię przedsiębiorczych Grodziszczan i Grodziszczanek sprzed lat i rozwinąć swoją wiedzę na temat ekologii na stacjach gry zlokalizowanych od deptaku do Stawów Walczewskiego – zachęcają organizatorzy.

Udział w grze jest bezpłatny. Organizatorzy proszą o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (tutaj), ale podkreślają, że rejestracja nie jest obowiązkowa. Do gry może przystąpić każdy, w dowolnym momencie. Dla każdego uczestnika, który ukończy rywalizację, przewidziano nagrody.

Gra „Grodzisk ekologiczny i przedsiębiorczy” odbędzie się 29 sierpnia. Start o godz. 16.00 pod pomnikiem Chełmońskiego.

Czytaj również: Grodzisk na muralu Tytusa Brzozowskiego

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version