Gotowe do startu

0
119
Reklama

Władze powiatu pruszkowskiego oficjalnie pożegnały Urszulę Łoś i Marlenę Karwacką, które będą reprezentować Polskę na igrzyskach olimpijskich w Tokio.

Olimpijskie zmagania w stolicy Japonii rozpoczną się już w przyszłym tygodniu. Sportowcy z całego świata zjeżdżają już do Tokio, by przygotowywać się do tych najważniejszych występów w życiu. W tym gronie znajdują się również doskonale nam znane kolarki – Urszula Łoś i Marlena Karwacka. Ich występ na igrzyskach będzie historyczny – będą bowiem pierwszą reprezentacją Polski w swojej dyscyplinie. Na początku lipca w Starostwie Powiatowym w Pruszkowie odbyło się oficjalne pożegnanie sportsmenek. W spotkaniu uczestniczyli m.in. starosta Krzysztof Rymuza, Agnieszka Kuźmińska z Zarządu Powiatu Pruszkowskiego i dyrektor ZSOiS Pruszków Łukasz Borkowski.

Zmagania Urszuli Łoś i Marleny Karwackiej będziemy mogli oglądać 2 sierpnia o 8.00. Na tę okazję w restauracji LOFT food&music będzie zorganizowana strefa kibica, gdzie będziemy mogli wspólnie dopingować nasze zawodniczki.

Czytaj również: Powtarzające się nielegalne zrzuty toksycznych ścieków

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj