Gimnastyka on-line dla seniorów

0
61

Seniorzy z Pruszkowa mogą zadbać o swój kręgosłup bez wychodzenia z domu. Rusza gimnastyka on-line, zapisy przyjmowane są telefonicznie.

Mówi się, że każdy wiek ma swoje prawa. Z biegiem lat ubywa nam energii, pojawiają się problemy zdrowotne, ale zawsze jest odpowiedni czas, żeby zadbać o swoją formę i samopoczucie. Wiadomo, że sytuacja epidemiczna jest ogromnym zagrożeniem dla seniorów, dlatego trzeba ich wspierać i pomagać w tych trudnych chwilach. Warto jednak pamiętać o możliwościach, które niesie ze sobą rozwój technologii. Seniorzy z Pruszkowa mogą skorzystać z gimnastyki na problemy z kręgosłupem w formie… on-line.

Wystarczy komputer, internet i można zadbać o swoje zdrowie. Wykwalifikowany instruktor przekaże niezbędną wiedzę oraz zaprezentuje ćwiczenia, dzięki którym samopoczucie ulegnie poprawnie. Gimnastyka dla osób z problemami kręgosłupa realizowana jest w ramach projektu obywatelskiego Aktywny Senior II. W zajęciach mogą wziąć mieszkańcy Pruszkowa 60+.

Konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne – 22 728 44 97 lub 502 602 991. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy o godz. 11.00.

Czytaj również: Walczą ze smogiem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj